Technologia

 

Stosujemy technologie pozwalające osiagnąć najwyższą jakość produktu

Stosujemy technologie pozwalające osiągnąć najwyższą jakość produktu. Produkując stelaże pod meble tapicerowane lub inne produkty stale dążymy do perfekcji. Stosujemy zaostrzoną procedurę kontroli jakości wewnątrz firmy, jak również zewnętrzny audyt jakościowy. Kluczem do sukcesu naszej firmy jest stały rozwój technologii i procedur, jak również zaangażowanie całego zespołu przy realizacji danego zlecenia. Firma Koldrew opiera się na czterech filarach, są nimi: jakość, bezpieczeństwo, krótki czas realizacji i ciągłe doskonalenie.

Koldrew S.C. dzięki stałym inwestycjom posiada nowoczesny i specjalistyczny park maszynowy pozwalający na produkcję wyrobów o najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby surowce i półprodukty stosowane w produkcji stelaży meblowych pochodziły od renomowanych i sprawdzonych producentów, posiadających odpowiednie certyfikaty, jak chociażby certyfikat FSC® (FSC-C132028).

 

Dzięki nowatorskiemu podejściu, wiedzy i odpowiedniemu zapleczu sprzętowemu możemy wykonać dla Państwa produkty o najróżniejszym stopniu skomplikowania. Aby móc przekonać Państwa do skorzystania z naszych usług, prosimy o kontakt. Za wycenę i produkt wzorcowy nie zapłacą Państwo ani złotówki. Dla lepszego zobrazowania naszej pracy przygotowaliśmy film promocyjny.