Oferta
Oferta

Działamy w branży stolarskiej od ponad 20 lat, realizując zlecenia o najróżniejszym stopniu skomplikowania. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu zapleczu technicznemu wykonaliśmy tysiące zleceń na bardzo wysokim poziomie.

 

Jakość
Jakość

Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz stałej kontroli wyroby wychodzące z naszego zakładu cechuje doskonała jakość. Każdy produkt spełnia wysokie normy technologiczne oraz oczekiwania zleceniodawców.

 

Z PEWNOŚCIĄ NASZA OFERTA WAS ZAINTERESUJE

 

Jesteście Państwo producentem mebli tapicerowanych lub szukacie firmy, która wykona dla Was prace na obrabiarkach numerycznych?

Skontaktujcie się z nami. Wycena oraz przygotowanie pierwszego wzorcowego modelu nie będzie Was nic kosztowało. Jeśli dostrzeżecie jakość naszej pracy oraz niewygórowane ceny, rozpoczniemy długą i owocną współpracę.

 

 

  • wytwarzanie stelaży
  • obróbka drewna
  • frezowanie CNC
  • formatowanie
  • klejenie
  • szlifowanie
  • lakierowanie

 

Co nas wyróżnia?

Elastyczność
Elastyczność

Elastyczność przedsiębiorstwa oraz jego właścicieli pozwala na sprawnie funkcjonowanie firmy mimo niestabilności rynku i stanowi ważny komponent budowania konkurencyjności i efektywności prowadzonego biznesu.

Terminowość
Terminowość

Wykonywaniu powierzonych nam zleceń zgodnie z planem jest naszym atutem. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony produkt był zrealizowany w uzgodnionym terminie. Zadowolenie klienta - to nasz priorytet.

Innowacje
Innowacje

W obecnych czasach innowacyjność przedsiębiorstwa świadczy o jego pozycji na rynku. Nasza firma - choć w mikroskali - stale doskonali swój warsztat i rozbudowuje park maszynowy, dzięki czemu stale pozyskuje nowych kontrahentów.</

Jakość
Jakość

Dzięki odpowiedniej kontroli jesteśmy w stanie zapewnić stałą i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Procedury, które stosujemy w celu zachowania jakości, są spełnieniem wymagań, jakie stawiają przed nami Klienci.

certyfikaty i nagrody

Z przyjemnością informujemy, że firma Koldrew S.C.. kontynuując profesjonalne podejście do swojej pracy na rzecz naszych szanownych Klientów, pomyślnie przeszła audyt potwierdzający spełnianie wymogów normy ISO 9001 oraz ISO 14001.

 

 

 

Koldrew posiada również certyfikat FSC® (FSC-C132028). To certyfikat przyznawany firmom korzystającym z surowców pochodzących z lasów o odpowiedzialnej gospodarce. Nasze przedsiębiorstwo zostało również wielokrotnie docenione na lokalnym rynku, jednak największą nagrodą dla nas jest kilkunastoletnia współpraca z kilkoma producentami mebli tapicerowanych.

zobacz naszą prezentację

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego na początku 2017 roku, który pokazuje pełną gamę naszych możliwości.