O nas

 

Od ponad 25 lat działamy z powodzeniem na polskim rynku


Początki naszej Firmy sięgają roku 1990. Początkowo świadczyliśmy usługi na rzecz klientów indywidualnych. Z czasem rozwój technologiczny pozwolił nam realizować zlecenia coraz bardziej złożone i zdobywać w ten sposób nowych klientów na rynku ogólnopolskim. Powiększając stale swój park maszynowy, a także zwiększając liczbę pracowników, pod koniec lat dziewięćdziesiątych mogliśmy zaoferować usługi firmom działającym na rynku światowym, głównie producentom mebli tapicerowanych. Przez lata swojej działalności Koldrew zyskał opinię solidnego producenta wysokiej jakości wyrobów, który spełnia wysokie wymagania technologiczne wielu odbiorców. Firma uzyskała również certyfikat FSC® (FSC-C132028). To certyfikat przyznawany firmom korzystającym z surowców pochodzących z lasów o odpowiedzialnej gospodarce. Kontynuując profesjonalne podejście do swojej pracy na rzecz naszych szanownych Klientów, uzyskaliśmy również certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001.

 

Elastyczność
Elastyczność

Elastyczność przedsiębiorstwa oraz jego właścicieli pozwala na sprawnie funkcjonowanie firmy mimo niestabilności rynku i stanowi ważny komponent budowania konkurencyjności i efektywności prowadzonego biznesu.

Terminowość
Terminowość

Wykonywaniu powierzonych nam zleceń zgodnie z planem jest naszym atutem. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony produkt był zrealizowany w uzgodnionym terminie. Zadowolenie klienta - to nasz priorytet.

Innowacje
Innowacje

W obecnych czasach innowacyjność przedsiębiorstwa świadczy o jego pozycji na rynku. Nasza firma - choć w mikroskali - stale doskonali swój warsztat i rozbudowuje park maszynowy, dzięki czemu stale pozyskuje nowych kontrahentów.</

Jakość
Jakość

Dzięki odpowiedniej kontroli jesteśmy w stanie zapewnić stałą i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Procedury, które stosujemy w celu zachowania jakości, są spełnieniem wymagań, jakie stawiają przed nami Klienci.

STOSUJEMY TECHNOLOGIE POZWALAJĄCE OSIAGNĄĆ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PRODUKTU

Dzięki zastosowaniu wielu urządzeń oraz obrabiarek numerycznych w systemie CNC, jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane prace w drewnie oraz materiałach drewnopochodnych, zapewniając wysoką jakość, terminowość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

  • wytwarzanie stelaży
  • obróbka drewna
  • frezowanie CNC
  • formatowanie
  • klejenie
  • szlifowanie